Rize Bakan Bak AK Parti Eserleri ile Meydanda

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, AK Parti iktidarları döneminde ülkede önemli projelerin hayata geçirildiğini belirterek AK Parti eserleri ile meydanda dedi.

Rize’nin Pazar ilçesinde esnaf ziyaretlerinde bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, açıklamalarda bulundu. Pazar ilçesinde hemşerileri ile bir araya geldiğini ifade eden Baka Bak, AK Parti iktidarları döneminde ülkede önemli projelerin hayata geçirildiğini söyledi. Bakan Bak, Cumhurbaşkanımızda, 13 Haziran’da gelecek. Türkiye’nin en uzun tünellerinden biri olan Ovit Tüneli’ni açacak. 138 yıllık bir rüya gerçek olacak. Ak Parti konuşmaz, yapar. Ak Parti eserleriyle meydanda. Ovit Tünelinin tamamlanıyor olması, hizmete alınacak olması, Rize Artvin Havalimanının yapımı şu anda devam ediyor, devasa projeler devam ediyor. Cumhurbaşkanımız sahada çalışıyor. Yoğun bir tempo var, bütün bakanlarımız sahada çalışıyorlar. Teşkilatlarımızla beraber bütün gücümüzle sahadayız çünkü güçlü meclise ihtiyaç var. Cumhurbaşkanımızın ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin etkin ve verimli bir şekilde çalışabilmesi için güçlü hükümetle, güçlü meclisle birlikte güçlü Türkiye diye bir sloganımız var, çalışmaya yoğun bir şekilde devam ediyoruz. Tüm teşkilatlarımızla kenetlendik yoğun bir çalışma içerisindeyiz. 24 Haziran’da başarılı bir sonuç elde etmeyi hedefliyoruzö dedi.

MİNİK SPORCULARLA BULUŞTU

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Pazarspor altyapısında eğitim gören genç oyuncuları Pazar İlçe Stadı’nda ziyaret ederek, miniklerle futbol oynadı. Klas top hareketleri yapan Bakan Bak, gençlerle sohbet edip tavsiyelerde de bulundu. Bakan Bak, gençlerin daha iyi çalışıp bütün spor dallarında ülkemizi temsil edebilmeleri için gerekli alt yapı ve destek çalışmalarına devam ettiklerini ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.