Cam Balkon Sistemleriyle Müşterileriniz Hava Alsın

ankara cam balkon

ankara cam balkonBüyük işletmelerin çoğunun bahçesinde özellikle yaz aylarında kullanılan büyükçe bir alan bulunur. Bu alan müşterilerin bahçede yemek yiyerek daha doğal bir ortam gibi hissetmelerine neden olurken diğer yandan da açık hava sayıldığı için sigara içme konusu herhangi bir şekilde sorun olmaz. Ancak burada şöyle bir problem çıkıyor… Bu işletmeler yazın bitişiyle beraber bu güzelim bahçeyi kapatarak yalnızca kapalı alanlarda hizmet vermeye başlıyorlar. Bunun asıl sebeplerinden bir tanesi ise elbette kışın ve soğuk havanın gelmiş olması. Dolayısıyla da müşteriler kapalı alanda kısılıp kalmak zorunda kalıyor.

Fakat artık bu böyle olmak zorunda değil. Cam balkon sistemleri sayesinde siz de işletmenizin bahçesine camdan bir ‘kış bahçesi’ yapabilir ve müşterilerinizi burada ağırlayabilirsiniz. Cam balkon sistemleri çoğu insan tarafından yalnızca balkon gibi eve ait mekanlara döşendiği yanılgısını taşır. Gerçek ise böyle değil. Camla çevrelemek istediğiniz herhangi bir alana cam balkon sistemleri uygulaması kolaylıkla ve hızlı bir şekilde uygulanabilir.

Teras, balkon, evlerin, kafelerin ya da restoranların istenen bölümleri gerekli ölçüler alınarak ve uygun malzeme kullanılarak cam balkon sistemleriyle döşenir. Bu sayede pek çok artı elde edilir. Bunlardan bazıları; güvenlik önlemlerine ayrıca bir koruma katar, mekânın rengine göre camların rengi seçilir ve böylece ilk bakışta mekana uyumsuz durmaz, manzara vb. gibi durumlarda camlar sayesinde kesintisiz bir keyif yaşanabilir, kış bahçesine benzer ufak mekanlar kafe ya da restoranlarda müşteriyi kendine çeker… Daha saymakla bitmeyen faydalarının yanı sıra Ankara cam balkon sistemleri cüzi fiyatlarıyla da işletme sahiplerini mutlu ediyor. Cam döşenecek alanın metrekaresi, cam balkon sisteminin çeşitli özellikleri (raylı sistem, açılır kapanır panel vb.) baz alınarak sizler için uygun fiyatlar çıkarılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.